Зареєструватися
» Інформація про оплату і доставку товару

Інформація про оплату і доставку товару

Ви можете скористатись наступними методами оплати:
 • оплата післяплатою у відділенні Нової Пошти або Інтайму під час отримання посилки.

 • переказ грошей на картку Приватбанку - оплата здійснюється шляхом  переказу грошей на картку Приватбанку. Враховуючи низькі тарифи та  розгалуженість філій Приватбанку, можна з впевненістю сказати, що даний  метод оплати є одним з найдешевших. На цій сторінці  Ви можете швидко знайти найближчу філію Приватбанку.
  Ви також можете переказати гроші через Приват24  або без комісії і реєстрації переказати гроші з карточки будь-якого банку тут.
  Реквізити для перерахунку коштів:
  Номер картки в Приватбанку: ???? ???? ???? ????
  Ім'я: ???

 • Оплата готівкою кур'єру

Важливо - метод оплати "переказ грошей на картку Приватбанку"передбачає, що Ви спочатку платите за посилку, а ми висилаємо її відразу ж після отримання оплати.
Напротивагу, якщо Ви обираєте оплату післяплатою, ми відразу висилаємо Вам посилку, а Ви оплачуєте її у відділенні кур'єрської служби при отриманні. 


Вагаєтесь який метод оплати вибрати? Дозвольте дати Вам кілька порад.

Одним з найзручніших та найшвидших методів оплати і достаки є оплата післяплатою на Новій пошті. Вибравши "оплату післяплатою у відділенні Нової Пошти під час отримання посилки" та метод доставки "Нова пошта", Вам треба буде просто приїхати на склад Нової пошти у своєму місті, заплатити за посилку і відразу ж її забрати.

Найдешевим методом оплати є переказ грошей на карточку Приватбанку. Все що Вам треба зробити це просто прийти у найближче відділення Приватбанку, підійти до терміналу самообслуговування або прямо до каси і поповнити карточку. Комісія яку Ви при цьому заплатите банку буде менше 1%. Операцію перерахунку грошей на карточку можна також здійснити в банкоматах Приватбанку, або через Приват24.

В підсумку - найдешевше получається оплата на карточку Приватбанку і доставка на склад кур'єрської служби, наприклад Нової пошти.

 

Ви можете вибрати серед наступних методів доставки:

Кур'єрська доставка в межах міст Болехів та Долина БЕЗКОШТОВНА! Вартість кур'єрської доставки у інші населені пункти узгоджується у телефонному режимі та залежить від вартості покупки.